KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908122
nr 1490 8122
K Börjesson. Signerad, daterad 1983, kust. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:27:40
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)